EXKLUZIVNÍ WEBINÁŘ s expertem na ženy Davidem Hůrkou

Jak Sbalit Kamarádku

aneb 7 chyb co degradují do role kamaráda

Již DNES večer ve 20:00 přesně

Exkluzivní vysílání se nebude opakovat! Buď u toho!

Během webináře se dozvíte a naučíte:

  • Jak se vymanit z role obyčejného kamaráda a kterých 7 hlavních chyb za to mohlo při seznámení a co tedy už příště nedělat! Tohle musí znát prostě každý chlap!!!
  • Jakým způsobem lze vhodně a taktně sbalit kolegyni v práci i bez trapasu, jak sbalit bezpečně tvou známou, co udělat proto aby se do tebe spolužačka či sousedka zamilovala a mnohem víc!
  • Vyzpovídám atraktivní holku, která zažila několik kámošů, co si ji získali a podělí se s vámi o to, jak toho dosáhli. Ukáži vám pak strategii co mám ověřejnou i na své mladé, jak toho můžete dosáhnout dnes snadno i vy!

Počet míst je omezený, je potřeba rezervovat místo IHNED.

David podrobně rozebere strategii, jak lze snadno a rychle změnit kamarádství se ženou na milenecký či partnerský vztah. Vyzkoušeno a ověřeno v praxi! A ženy to navíc na sebe při rozhovorech práskly ještě samy! Stejně účinně to funguje i na kolegyni v práci, na sousedku, spolužačku, známou či ztracenou ex!

Kdo je David Hůrka?

David je expert na vztahy a mezilidskou komunikaci. Je autorem mnoha online tréninků pro muže, např. Zákony Atraktivity, Letní Flirt, Mistrovství Svádění, Totální Zlom aj. Oslovil přes 7 tisíc žen a učil se přes 8 let neustálým zkoušením a pilováním co skutečně na české poměry funguje. Nenechal se odradit svým handicapem na obličeji, se kterým se narodil, a stal se i přes to velmi úspěšným mužem který ukazuje, že je to o něčem jiném než o vzhledu. Inspiruje muže k tomu, aby i oni žili šťastný a bohatý život po boku žen či té jedné pravé.