Na webináři od 20h zdarma odhalíš...

NOVÝ a neobyčejný postup, jak nebýt u žen "jen kamarád" a posunout se o úroveň výše už do 24 hodin!

I bez trapasů, odmítnutí či ohraných levných frází...

↑ Vysílací odkaz na webinář Ti pošlu hned po registraci. Jen omezený počet míst, pospěš si.  ↑

  • Budou hosté?

    ANO! Chytrá Jindra Ti kromě Davida řekne fígle i z ženského pohledu. 🙂

  • Kdy a kde?

    Vysílám online dnes ve 20:00. Na nikoho nečekáme. Start přesně.

Na webináři zdarma odhalíš tajemství úspěšných chlapů:

Exkluzivní vysílání se nebude opakovat! Buď u toho!

✅ David podrobně rozebere strategii, jak lze snadno a rychle změnit kamarádství se ženou na partnerský vztah. Vyzkoušeno a ověřeno v praxi!

✅ Žádné teorie a mazání medu kolem pusy. Potvrzeno od 53 Češek, které David vyzpovídal. Stejně účinně to funguje i na jiné ženy!

✅ Jestli už Tě nebaví pořád status "kámoše" (a možná ani nevíš PROČ?), tak tenhle webinář je právě pro Tebe příteli. Tento našlapaný webinář Tě nenechá v žádném případě chladným, protože chci, abys měl minimálně stejně tak skvělé výsledky, jako já! Motto: Chlapi sobě!

✅ Kdy? Už DNES! V kolik? 20:00 hod. Rezervuj si své místo hned, ať o nic nepřijdeš. Záznam nebude. Jeden webinář. Tolik nevšedních témat a speciální host - zkušená a chytrá modelka co Ti i poradí ze svého pohledu.

Vysílání startuje už brzy... Rezervuj si své místo tlačítkem a posíláme vysílací odkaz!

Tomáš Novotný Tomáš Novotný

Díky Davidovi jsem si jistější, nebojím se zeptat nebo ozvat, když se mi něco nezdá. Nejsem ten, který sedí vzadu a tiše mlčky poslouchá. Jsem ten, co chce na sobě neustále pracovat a posouvat se kupředu.

Vojtěch Pokorný Vojtěch Pokorný

Změnu díky Davidovi jsem zaznamenal přímo raketovou. Jak se ženskými, tak i stím, že jsem si posílil svou rebelskou náturu. Odhodlání, motivaci, objevil a upevnil jsem si svoje velké cíle a nástroje. Našel jsem i své slabé stránky a uvědomil jsem si, že nemá smysl se bát zkoušet cokoli nového. Další důležitá věc je, že ženy vedu nyní já a užívám si to.