O projektu

Tento jedinečný video seriál vznikl z mé dlouhodobé práce a úsilí, který je zároveň mým velkým koníčkem a vášní. Změnil jsem za 7 let profesionálního koučování život již tisíce mužům. O tento projekt jste si řekli sami. Protože každý druhý muž má problémy nespadnout do role kamaráda. tzv Milého, hodného, blbého chlapa. Tentokrát jsem vyslyšel vaše tužby a vznikl pro vás nabitý systematický online trénink Jak sbalit kamarádku. Řekl jsem si, že když vás to tak zajímá tak vám předám mé celé know-how, abyste i vy se mohli začít měnit v pořádné muže a transformovat se z role kamaráda do pořádného milence či přítele. Abyste i vy mohli začít žít zajímavý život po boku krásných dam či vyzařovat přemíru sebejistoty a chlapství.

Chcete-li zažívat přerod z kamaráda do role chlapa, po kterém každá bude toužit či pochopit jak se vymanit z role kamaráda , či získat vaší kolegyni v práci či tu sexy spolužačku, tak jste na správném místě ve správnou dobu. Za zlomek času se může vše změnit a vy můžete mít to co si právem zasloužíte!! To tu ještě nebylo!!! A vy tak máte možnost to mít vše z první ruky. Gratuluji vám!

Vize tohoto projektu:

Davidovou vizí je podpořit muže, aby si začali sami sebe vážit a a uměli ženy dostávat na svou stranu. Především, aby se vymanili z role kamaráda. Toho, hodného, milého ňoumy. A uměli svést své kamarádky, spolužačky, kolegyně z práce či jiné ženy. Někteří by mohli namítat, že kamarádka nejde sbalit. Ale opak je pravdou, když člověk ví jak na to. Ví kdy co aplikovat a v jaké míře a čase tak se úspěch 100% dostaví. David si stojí zatím, že pochopit principy svádění ohledně žen a transformovat se z role kamaráda do role milence či přítele není nadlidský úkon. Vše se to podle něho dá pochopit a naučit.. Jen je zapotřebí postupovat systematicky a úspěch na sebe dlouho nenechá čekat 🙂 .

Co se naučíte:

 • Pochopíte psychologii mužskou a ženskou
 • Pochopíte co je to pracovat od vnitřku na povrch sebe sama
 • Zjistíte co vše potřebujete znát ke získání vaši kamarádky, spolužačky či kolegyně z práce
 • Naučíte se pracovat s prvky, které jsou důležité pro získání kamarádek
 • Naučíte se pracovat s prvky, které lze využívat na všechny ženy v životě
 • Naučíte se správně verbálně i neverbálně komunikovat
 • Naučíte se získávat dívčí srdce na vaši stranu.
 • Naučíte se hravě svádět ty nejhezčí kamarádky a spolužačky a kolegyně v práci
 • Porozumíte tomu jak na úspěšné rande či schůzku s vaší top kamarádkou
 • Pochopíte jak být dokonalým milencem
 • Naučíte se fungovat ve vztahu s vaší bývalou kamarádku 🙂 nyní přítelkyní
 • Uslyšíte ty nejlepší rady, tipy a fígle jak vše aplikovat do svádění žen a vašeho života
 • Čeká vás mnoho testů, které vám otevřou oči a začnou vám pomáhat ve vašem JÁ
 • Zjistíte kdy vám ženy vědomě i nevědomě dávají najevo svůj zájem o vás
 • Zjistíte jak lze získat zpátky vaší ex, aby vás znovu milovala
 • A mnohem a mnohem více….


Kdo je autorem tohoto tréninku?

Autorem je motivátor, kouč, lektor osobního rozvoje a mezilidských vztahů – David Hůrka. David se všem dovednostem učil v prvé řadě sám za pomoci pokusů a omylů, až vše díky různým konferencím a seminářům vypiloval ke své dokonalosti.

Učil se také za pomoci mnoha knih, webinářů a různých lidí, kdy je pozoroval a zjišťoval proč mají oni muži tak navrch a umí balit ty nejlepší kočky a nejen to, umí sbalit i dlouholeté kamarádky.. Proč jsou úspěšní ti a ti lidé, proč mají onu mužskou sexualitu.. Pochopil, co je kouzlem svádění a transformování muže z role kamaráda do role úspěšného milence či přítele. Je autorem mnoha tréninků pro muže, např. Mistrovství Svádění, Letní Flirt a zakladatelem portálu Svět Svádění a mnoha e-booků.

Již se nelze na nic vymlouvat a je na čase si začít konečně užívat přerod z hodného, milého kluka v pořádného muže, po kterém touží všechny jeho kamarádky.


Zaujalo? Řekněte o tomto videu kamarádům.
Inspirujte i své kamarády, přátele a známé. Dejte o tomhle videu vědět na sociálních sítích, třeba na Facebooku! Určitě na něj máte nějaký názor, nebo ne? Další lidé kolem Vás budou rádi, když se i oni k tomuto materiálu dostanou. Nejrychlejší je kliknout na modré tlačítko níže a nasdílet na zdi FB. Tím mě podpoříte a mohu točit další videa.

Chceš být atraktivním mužem? Kniha teď ZDARMA.
Zadej svůj email níže a získáš hned teď 30 stránkovou eknihu protkanou těmi nejlepšími tipy čeho se opravdu vyvaruj - extrémně to snižuje mužskou atraktivitu u druhého pohlaví! Tento manuál by se měl učit povinně už ve škole.
 • Vyvaruj se rokům marné snahy a zkoušení.
 • Pochop co ženy opravdu chtějí (a neříkají to).
 • Získej znalosti přímo od TOP experta v ČR.
 • Exkluzivní webináře o budování atraktivity.
* také nemáme rádi spam, proto se kdykoliv můžeš odhlásit.
Chceš být atraktivním mužem? Videa ZDARMA!
Zadej svůj email níže a získáš hned přístup k exkluzivním a dechberoucím výukovým videím pro muže na budování a zvyšování atraktivity. Žádná teorie, ale hezky praktické zkušenosti TOP experta na vztahy a mužskou sílu.
 • Vyvaruj se rokům marné snahy a zkoušení.
 • Pochop co ženy opravdu chtějí (a neříkají to).
 • Získej znalosti přímo od TOP experta v ČR.
 • Exkluzivní webináře o budování atraktivity.
* také nemáme rádi spam, proto se kdykoliv můžeš odhlásit.
Zaujalo? Řekněte o této knížce kamarádům.
Inspirujte i své kamarády, přátele a známé. Dejte o tomhle ebooku vědět na sociálních sítích, třeba na Facebooku! Určitě na něj máte nějaký názor, nebo ne? Další lidé kolem Vás budou rádi, když se i oni k tomuto materiálu dostanou. Nejrychlejší je kliknout na modré tlačítko níže a nasdílet na zdi FB. Tím mě podpoříte a mohu točit i videa.

Budeš sledovat? Řekni o webináři i kamarádům!
Inspiruj i své kamarády, přátele a známé. Dej o tomhle super webináři vědět na sociálních sítích, třeba na Facebooku! Určitě na něj máš nějaký názor, nebo ne? Další lidé kolem Tebe budou rádi, když se i oni k tomuto vysílání dostanou. Nejrychlejší je kliknout na modré tlačítko níže a nasdílet na zdi FB.

Výborně! První díl je již na cestě...
Je skvělé, že se chceš rozvíjet, vzdělávat a růst. Během chvilky Ti dorazí e-mail s první částí. Jak zajistit, aby úspěšně přišel?
 1. Přidej si mě do svých kontaktů/adresáře (radek@silasebevedomi.cz)
 2. Najdi ode mě e-mail (může být i ve složce Hromadné/Promo/SPAM) a přetáhni do Doručené/Přijaté pošty/Inbox (hlavně u Seznamu a Gmailu).
 3. Ke kontaktům mě můžeš také přidat při najetí na e-mail v detailu zprávu.
 4. Žádný e-mail už Ti pak ode mě nebude chybět. Vyzráli jsme na to! :-)
Díky za provedení tohoto postupu. Byla by škoda o skvělé tipy a obsah zdarma přijít jen tím, že e-mailoví poskytovatelé hodně filtrují obsah.

Měj se zatím báječně!

- Radek Karban,
průvodce mužských skupin
Jak už nebýt jen kamarád? Videa ZDARMA!
Zadej svůj email níže a získáš hned přístup k tajnému materiálu jak se hravě dostat z role kamaráda a posunout na partnera či milence. Žádná teorie, ale hezky praktické zkušenosti TOP experta na vztahy a svádění.
 • Sbal tu ženu po které toužíš do měsíce!
 • Pochop proč muži jsou "jen" kamarády.
 • Získej znalosti přímo od TOP experta v ČR.
 • Exkluzivní webináře na toto téma.
* také nemáme rádi spam, proto se kdykoliv můžeš odhlásit.